DEPILACJA LASEROWA BIKINI
Depilacja intymna dla kobiet i mężczyzn

Chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia w sferach intymnych? W naszej klinice urody zajmujemy się między innymi depilacją miejsc intymnych za pomocą nowoczesnego lasera Vectus™ (który jest następcą Light Sheer Duet). Zastosowanie czytnika melaniny Skintel™ zapobiega jakiemukolwiek ryzyku poparzenia. Laserowa depilacja bikini jest zabiegiem bardzo efektywnym i komfortowym.

Depilacja laserowa okolic bikini jest niezwykle precyzyjna dzięki możliwości zastosowania specjalnej małej głowicy (12×12 mm). Laser diodowy Palomar Vectus™, z którego korzystamy w naszej Klinice otrzymał nagrodę Prix de Beauté 2013 (statuetka w kategorii Odkrycie Roku przyznana przez czytelniczki magazynu „Cosmopolitan”).

Nasza oferta laserowej depilacji okolic intymnych jest skierowana zarówno do kobiet jak i dla mężczyzn.

Depilacja bikini przy użyciu lasera diodowego Palomar Vectus - Beauty Duty Warszawa

Depilacja laserowa miejsc intymnych dla kobiet

W naszej ofercie znajduje się zarówno podstawowa depilacja okolic bikini (same pachwiny lub pachwiny i wzgórek) jak i depilacja brazylijska (pełna laserowa depilacja okolic intymnych) obejmująca pachwiny, wzgórek, wargi i szparę pośladkową.

Depilacja laserowa miejsc intymnych dla mężczyzn

Depilacja intymna dla panów obejmuje pachwiny i wzgórek (w pakietach podstawowym i średnim), a także jądra i szparę pośladkową (w pakietach „Bikini pełne męskie” i „Bikini głębokie męskie”).

Żeby osiągnąć najlepszy rezultat depilacja bikini laserem Vectus – niezależnie czy jest to tylko podstawowa depilacja czy depilacja brazylijska – powinna zostać wykonana od 4 do 6 razy.

Laserowa depilacja bikini nie wymaga dostarczenia nam żadnych wyników badań, ale zawsze prosimy o wypełnienie ankiety z pomocą kosmetologa, aby ocenić czy nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia danego zabiegu.

Zapraszamy do Kliniki Beauty Duty
Warszawa, Targówek, ulica Kondratowicza 18 lok. 411
oraz do kontaktu telefonicznego – (22) 743 50 20
i mailowego – klinika@beautyduty.pl.

WSKAZANIA DO ZABIEGU
Depilacji bikini laserem Palomar Vectus®

Przeciwwskazania:

 • świeża opalenizna
 • ciąża
 • przerwana ciągłość naskórka
 • epilepsja
 • leki, zioła fotouczulające
 • terapia retinoidami
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • łuszczyca, bielactwo
 • cukrzyca
 • bliznowce
 • aktywne infekcje skórne
 • rozrusznik serca
 • świeże zabiegi chirurgiczne

Sugerowane przerwy pomiędzy kolejnymi zabiegami depilacji miejsc intymnych:

 • bikini – 4-6 tyg,

Liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania odpowiednich efektów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji danej osoby.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
Depilacja laserowa Palomar Vectus®

Polecam! To już drugi zabieg z serii. Sam zabieg bezbolesny. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po pierwszym zabiegu efekty są widoczne.
Zabieg: laserowa depilacja pach

Joanna


klinika super, obsługa bardzo miła, pełen profesjonalizm, polecam
Zabieg: laserowa depilacja klatki piersiowej

Magdalena


Drugi zabieg depilacji pach z serii, tym razem z użyciem mniejszej głowicy 🙂 Tak jak poprzednim razem, Pani Ewelina dopilnowała żeby wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Do tego już po pierwszym zabiegu ilość owłosienia w depilowanym miejscy zmniejszyła się grubo ponad połowę. Jestem zachwycony 🙂 Do tego pyszna kawa po zabiegu i chwila relaksu z przemiłymi właścicielami kliniki 🙂 Zdecydowanie polecam !!! 🙂
Zabieg: laserowa depilacja pach

Michał

Byłam na pierwszym z serii zabiegów depilacji laserowej. Na pełen efekt muszę jeszcze chwilę poczekać ale już widzę, że warto. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Salon jest na wysokim poziomie i ma ciekawe zabiegi w ofercie. Na pewno wrócę przed Sylwestrem na jakiś zabieg upiększający 🙂 Polecam!!!
Zabieg: laserowa depilacja pach

Joanna


Prawdziwy profesjonalizm i to z najwyższej półki. To widać już od wejścia-wnętrza zaprojektowane w najdrobniejszym szczególe, obsługa na wysokim poziomie, z indywidualnym podejściem. Bardzo polecam
Zabieg: laserowa depilacja bikini

Urszula


Moja pierwsza depilacja laserem i mimo minimalnych obaw (czy to boli??) wszystko okazało się mega pozytywnym doświadczeniem =) Odnośnie bólu w skali 1-10 max 2 i to tylko kilka razy. Generalnie cały proces jest ledwo wyczuwalny i wiele strzałów bym nie zanotował gdyby nie sygnał dźwiękowy maszyny 8) Reszta, od miejsca, jego wystroju, po obsługę i ogólne wrażenie to 10 na 10. Naprawdę nie mam do czego się przyczepić. Pozostały mi jeszcze 3 wizyty do zakończenia serii i teraz jak już wiem czego mam się spodziewać, to będzie czysta przyjemność. Polecam 8)
Zabieg: laserowa depilacja pach

Michał

CENNIK
Palomar Vectus®

SPRAWDŹ AKTUALNE CENY I PROMOCJE