ZABIEGI KOSMETYCZNE I PIELĘGNACYJNE

Wykonujemy najlepsze, najskuteczniejsze zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi pielęgnacyjne. Korzystamy z najnowocześniejszych sprzętów – urządzenia Legend™, laser diodowy Vectus™, laser frakcyjny Emerge™, urządzenie CELLU M6® Integral, urządzenie GeneO™. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez odpowiednio przeszkolony i wykształcony personel.

Zapraszamy do Kliniki Beauty Duty

Warszawa, Targówek, ulica Kondratowicza 18 lok. 411
oraz do kontaktu telefonicznego:
(22) 743 50 20
500 255 300
i mailowego – klinika@beautyduty.pl.

TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA
Laser diodowy Vectus® (następca Light Sheer Duet)

Vectus™ to medyczny laser diodowy firmy Palomar Medical Technologies przeznaczony do trwałego usuwania owłosienia. Jest wyposażony w Skintel™ – inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze, który określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu.

Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny. Opatentowana technologia Photon RecyclingSM, która polega na ponownym wykorzystaniu światła w naturalny sposób odbijającego się od skóry sprawia, że energia emitowana przez laser wykorzystywana jest efektywniej, a skuteczność procedury radykalnie wzrasta.

Bardzo wysoki komfort zabiegu zapewnia zastosowane w głowicy rozwiązanie Advanced Contact CoolingSM, które powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a jej komfort znacznie wzrasta.

Vectus™ to najnowocześniejszy laser diodowy na rynku i technologiczny następca konkurencyjnego urządzenia Lumenis Light Sheer Duet®.

Zabieg trwałego usuwania owłosienia

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAPRAWA NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRY
Laser frakcyjny Emerge™

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy Palomar Medical Technologies przeznaczony do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry.

Emerge™ to zabieg wykonywany przy użyciu specjalnie dobranej długości wiązki lasera frakcyjnego. Jest on skierowany do tych osób, które borykają się z problemem drobnych zmarszczek, zmian pigmentowych, braku jędrności skóry, blizn i rozstępów. Znakomicie sprawdza się u pacjentów chcących pozbyć się charakterystycznych zmian wokół oczu, tzw. kurzych łapek. Zabieg laserem Emerge™ eliminuje również drobne przebarwienia na skórze.

Resurfacing skóry przy użyciu frakcyjnego lasera Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej.

Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Zabieg redukcji niedoskonałości twarzy wykonywany laserem frakcyjnym Palomar Emerge

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYSMUKLANIE CIAŁA
Lipomassage™ – Endermologia LPG®

Endermologie® to ekskluzywna technika stymulacji komórkowej, umożliwiająca w 100% naturalne zabiegi oddziałujące na tkankę łączną, wykonywane dla celów pielęgnacji urody i terapii. Lipomassage™ jest w 100% naturalną techniką wyszczuplania. Oddziaływanie techniki LPG® ROLL (objętej patentem) uruchamia intensywną reakcję biologiczną, prowadzącą do rozpoczęcia eliminacji opornego tłuszczu i stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, aby skóra stała się bardziej jędrna. Równowaga pomiędzy wytwarzaniem i eliminowaniem tkanki tłuszczowej to naturalny proces, w którym uczestniczą komórki tłuszczowe.

Nawet, jeśli prowadzimy zdrowy tryb życia i regularnie uprawiamy ćwiczenia fizyczne, procesy zachodzące na poziomie komórkowym nieuchronnie ulegają spowolnieniu, przez co tłuszcz gromadzi się szybciej. Korzystając z zabiegów LIPOMASSAGE™ eliminujemy na zawsze oporny tłuszcz, nie poddający się ćwiczeniom fizycznym i diecie.

Wpływ na sylwetkę widać wyraźnie już po sześciu 35-minutowych sesjach, gdy tłuszczu ubędzie właśnie tam, gdzie tego chcemy!

Zabieg wysmuklania ciała

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

STYMULACJA KOMÓRKOWA TWARZY
Endermolift™ – Endermologia LPG®

Endermologie® to ekskluzywna technika stymulacji komórkowej, umożliwiająca w 100% naturalne zabiegi oddziałujące na tkankę łączną, wykonywane dla celów pielęgnacji urody i terapii.

Firma LPG®, światowy lider stymulacji komórkowej, dzięki aparatowi CELLU M6® oferuje zabieg ENDERMOLIFT™. Jest to 100% naturalna technika przeciwstarzeniowa dogłębnie przywracająca skórze gęstość i likwidująca oznaki starzenia.

Techniki LPG® LIFT oddziałują na powierzchnię skóry mikroimpulsami, stymulując głębiej położone komórki i przywracając zachodzące w nich naturalnie procesy produkcji białek.

Zabieg ENDERMOLIFT™ umożliwia uzyskanie natychmiastowych rezultatów, w tym zdrowego blasku oraz naturalnego efektu liftingu.

Efekty wszystkich sesji kumulują się, dzięki czemu zmarszczki ulegają wypełnieniu, kontury twarzy – wymodelowaniu, a cera staje się rozjaśniona.

Zabieg stymulacji komórkowej twarzy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ANTI-AGING THERAPY
Trilipo™ Legend™ (następca Maximus™)

Urządzenie LEGEND™ TriLipo™ działa na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę. Połączony efekt TriLipo™RF (trójpolarna fala radiowa) oraz TriLipo™DMA (dynamiczna aktywacja mięśni) prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej. Energia TriLipo™ RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

Legend™ pomaga zredukować tkankę tłuszczową oraz wyrzeźbić Twoją sylwetkę. To najbardziej kompleksowy system anti-aging dostępny na rynku polskim.

Zaopatrzony jest w cztery głowice, które zapewniają pełną gamę efektywnych, bezpiecznych, komfortowych i łatwych w wykonaniu zabiegów.

Zabieg Anti-Aging Therapy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MICROPINS SKIN RESURFACING
Voluderm™ HE Legend™ (następca Maximus™)

VoluDerm™ HE Legend™ to rewolucyjna technologia redukująca oznaki starzenia i regenerująca skórę, której rezultaty potwierdzono klinicznie. Podczas zabiegu drobne mikro-igły, wyposażone w technologię fal radiowych penetrują zewnętrzną warstwę skóry. Mikro-igły stymulują ciało do naturalnej produkcji kwasu hialuronowego, nowego kolagenu i elastyny.

Terapia daje spektakularne rezultaty w postaci trwałego zwiększenia jędrności skóry, redukcji zmarszczek i resurfacingu skóry. W przeciwieństwie do innych technologii frakcyjnych odpowiedź naskórka po zabiegu jest łagodna i nie wpływa na styl życia pacjenta. Technologia VoluDerm™ jest skuteczna dla wszystkich typów skóry, a zabieg jest minimalnie inwazyjny, szybki i towarzyszy mu jedynie minimalny dyskomfort.

Zabieg micropins skin resurfacing

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PIELĘGNACJA SKÓRY TWARZY
Pollogen Geneo™ (Neorevive/Neobright)

GeneO™ to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. Wykorzystuje on biologiczne mechanizmy organizmu powodując ujędrnianie skóry i dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. GeneO™ w nowatorski sposób łączy w sobie pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne z zabiegami za pomocą urządzeń medycyny estetycznej. To doskonała receptura składników aktywnych rewitalizujących, odmładzających i rozświetlających skórę, nowatorska kapsułka i specjalnie zaprojektowana głowica.

To idealne połączenie dla maksymalnej skuteczności i intensywności zabiegów w jak najkrótszym czasie. Zabiegi kosmetyczne wykonywane przy pomocy urządzenia GeneO™ dają natychmiastowe, zauważalne gołym okiem efekty. Sprawiają, że skóra jest dogłębnie nawilżona i odżywiona, a do tego promienna, pełna wigoru, bardziej ujędrniona i zdecydowanie młodsza.

W zależności od tego, jakie efekty końcowe chcemy osiągnąć, zabiegi kosmetyczne GeneO™ wykonywane są w dwóch wersjach: NeoRevive® (redukcja zmarszczek i ujędrnianie skóry) i NeoBright® (poprawa gładkości skóry, rozjaśnienie i rozświetlenie koloru tkanki).

Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowych, sterylnych końcówek, zapewniających maksymalną higieniczność.

Zabieg pielęgnacji skóry twarzy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ODMŁADZAJĄCA INFUZJA TLENOWA
DermaOXY

DermaOXY to błyskawiczny zabieg oparty na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewelacyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana przez naukowców z Danii.

Silnie skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą 100% tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze rezultaty widoczne są natychmiast! Spektakularne efekty osiągamy dzięki składnikom aktywnym, takim jak: kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg. Ta doskonała receptura składników aktywnych nawilża, odmładza i rozświetla skórę.

Zabieg wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu powodując odmłodzenie skóry i dając efekt wypłycenia zmarszczek, dotlenienia, rozjaśnienia i naprawy niedoskonałości skóry. DermaOXY w nowatorski sposób łączy w sobie zalety pielęgnacyjnych zabiegów kosmetycznych oraz terapii z użyciem urządzeń medycyny estetycznej. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU.

DermaOXY to idealne połączenie siły preparatów z technologią urządzeń, dla uzyskania maksymalnej skuteczności i intensywności zabiegów w jak najkrótszym czasie. Zabiegi kosmetyczne wykonywane przy pomocy urządzenia DermaOXY dają natychmiastowe, zauważalne gołym okiem efekty. Sprawiają, że skóra jest dogłębnie nawilżona, odżywiona, a do tego promienna, pełna wigoru, bardziej ujędrniona i zdecydowanie młodsza!

Zabieg DermaOXY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MEZOTERAPIA IGŁOWA
Vital Injector 2™

W naszej klinice urody, jako pierwszej w Warszawie, wykonywany jest zabieg mezoterapii igłowej innowacyjnym urządzeniem VITAL INJECTOR 2™, stanowiącym nowoczesną alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej lub tradycyjnego pistoletu. Pięcioigłowy system iniekcji w sposób precyzyjny podaje miejscowo, komputerowo ustaloną dawkę substancji na odpowiednią głębokość w obrębie skóry właściwej, a dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane wkłuciami pobudzają do samoregeneracji.

Mezoterapia iniekcyjna z zastosowaniem systemu VITAL INJECTOR 2™ to najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dostarczenie substancji w głąb Twojej skóry.

Urządzenie pozwala na aplikację preparatów o wysokiej wiskoelastyczności, usieciowanego kwasu hialuronowego oraz wszystkich mezokoktajli nawet w okolice oczu, bez bólu i niepożądanych śladów zabiegu (grudek i siniaczków). Ta mezoterapia XXI wieku jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji. Zachęcamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonymi informacjami o zabiegu mezoterapii igłowej VITAL INJECTOR 2™ oraz efektami jakie można dzięki niej osiągnąć.

Mezoterapia igłowa w klinice urody Beauty Duty

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZNAJDŹ IDEALNY DLA SIEBIE ZABIEG: