DEPILACJA LASEROWA
Laser diodowy Palomar Vectus®

W naszej klinice urody wykonywane są zabiegi depilacji najnowocześniejszym laserem diodowym Palomar Vectus™ (następca Light Sheer Duet®). Dzięki wykorzystaniu tej technologii możemy zaoferować skuteczne usuwanie owłosienia ze wszystkich części ciała zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Zachęcamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonymi informacjami o laserze Vectus™ oraz efektami jakie można osiągnąć korzystając z tej metody depilacji.

Zapraszamy do Kliniki Beauty Duty

Warszawa, Targówek, ulica Kondratowicza 18 lok. 411
oraz do kontaktu telefonicznego – (22) 743 50 20
i mailowego – klinika@beautyduty.pl.

TECHNOLOGIA
Laser diodowy Palomar Vectus®

Vectus™ – medyczny laser diodowy (długość fali 810 nm) firmy Palomar Medical Technologies, przeznaczony do trwałego usuwania owłosienia.

Palomar Medical Technologies to amerykańska firma, będąca liderem w branży zaawansowanych technologicznie urządzeń laserowych. Kilkanaście lat temu stworzyła laser diodowy, do dziś uważany za wysoki standard trwałego usuwania owłosienia i wykorzystywany powszechnie na całym świecie.

Vectus™ to najnowsza propozycja firmy, będąca efektem kilkunastu lat doświadczeń i badań, mających na celu udoskonalenie pierwszego lasera diodowego. Efektem jest urządzenie, które:

 • jako jedyne na świecie wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze (Skintel™)
 • chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji światła (technologia Advanced Contact Cooling™)
 • wykorzystuje światło naturalnie odbijające się od skóry (Photon Recycling™)
 • posiada dwie głowice (małą – max. gęstość energii 100J/cm2, dużą – max. gęstość energii 20J/cm2)

Laser diodowy Palomar Vectus™ emituje wiązkę światła, która pochłaniana jest przez barwnik włosa – melaninę. W wyniku zaabsorbowania światła przez barwnik dochodzi do termicznej destrukcji mieszka włosowego.

Na podstawie odczytu poziomu melaniny Palomar Vectus™ dobiera optymalne, najbardziej efektywne parametry zabiegu – bez ryzyka poparzenia (technologia Skintel™).

Epilacja laserem diodowym Palomar Vectus

Dzięki wykorzystaniu światła naturalnie odbijającego się od skóry (technologia Photon Recycling™), zwiększa się efektywność emitowanej przez laser energii, co prowadzi do znacznej poprawy skuteczności zabiegu.

Wysoki komfort zapewniony jest dzięki Advanced Contact Cooling™ – wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna.

Depilacja laserowa Vectus™ wykonywana jest przy użyciu jednej z dwóch głowic, które dopasowane są do różnych typów zabiegów. Dwie głowice pozwalają na dopasowanie do typu zabiegu. W przypadku depilacji niewielkich obszarów skóry stosuje się małą, precyzyjną głowicę (12×12 mm). Z kolei przy depilacji większych powierzchni (plecy, nogi), zastosować można dużą głowicę (23×38 mm), co pozwala na skrócenie czasu trwania zabiegu.

Skuteczność technologii Palomar Vectus™ została potwierdzona certyfikatem amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków – FDA, honorowanym na całym świecie.

Logo nagrody Prix de Beaute COSMOPOLITAN 2013

Nagroda Prix de Beauté dla lasera Vectus™

Laser diodowy Palomar Vectus™ otrzymał nagrodę Prix de Beauté 2013. Czytelniczki magazynu “Cosmopolitan” przyznały mu statuetkę w kategorii Odkrycie Roku. Nagroda Cosmopolitan Prix de Beauté to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Polsce.

PRZEBIEG ZABIEGU
Depilacja laserowa Palomar Vectus®

Przed zabiegiem depilacji laserowej, czytnik Skintel™ przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawiane są automatycznie indywidualne parametry zabiegu. Pozwala to na wykorzystanie optymalnej energii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i wykluczeniu ryzyka poparzenia.

W zależności od obszaru zabiegowego wybierana jest, odpowiednia wielkość głowicy. Przy depilacji laserowej dużych obszarów np. nóg wykorzystywana jest duża głowica, a przy małych np. wąsika precyzyjna mała głowica. Głowica przykładana jest do skóry i wysyłany jest impuls światła.

Laser diodowy Vectus™ jest najszybciej pracującym systemem w swojej kategorii.

Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej, laser pozwala wykonać epilację dużych powierzchni w zaledwie kilka minut.

Dla przykładu usunięcie owłosienia z pleców mężczyzny trwa około 3 minut!!!

Laser diodowy stosowany podczas zabiegu depilacji laserowej

Laser Palomar Vectus vs laser Light Sheer Duet

Wyższa skuteczność lasera diodowego Vectus™ w stosunku do wiodącej technologii rynkowej została potwierdzona niezależnymi badaniami klinicznymi.

Zastosowana w głowicy technologia Advanced Contact Cooling™ sprawia, że skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła. Kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.

Głowica zakończona jest grubą warstwą szkła szafirowego, które ma właściwości chłodzące i w połączeniu z technologią chłodzenia kontaktowego zapewnia wysoki komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Laser Vectus™ to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta.

Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, brać gorących kąpieli.

EFEKTY
Laser diodowy Palomar Vectus®

Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - usuwanie włosów z pleców - efekt przed i po
Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - usuwanie włosów z pleców - efekt przed i po
Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - depilacja pleców - efekt przed i po
Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - depilacja pleców - efekt przed i po
Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - usuwanie włosów z brody i szyi - efekt przed i po
Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - usuwanie włosów z brody i szyi - efekt przed i po

WSKAZANIA DO ZABIEGU
Depilacja laserowa Palomar Vectus®

Przed rozpoczęciem terapii nie są wymagane żadne badania. Naszych klientów uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety w celu wykluczenia przeciwwskazań do wykonania zabiegu depilacji laserowej Vectus™.

Przeciwwskazania:

 • świeża opalenizna
 • ciąża
 • przerwana ciągłość naskórka
 • epilepsja
 • leki, zioła fotouczulające
 • terapia retinoidami
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • łuszczyca, bielactwo
 • cukrzyca
 • bliznowce
 • aktywne infekcje skórne
 • rozrusznik serca
 • świeże zabiegi chirurgiczne
Dla najlepszego rezultatu, w przypadku usuwania owłosienia, należy wykonać od 4 do 6 zabiegów w następujących przerwach:

 • twarz – 4 tyg,
 • ramiona – 4-6 tyg,
 • bikini – 4-6 tyg,
 • plecy – 8-10 tyg,
 • nogi – 8-10

Liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania odpowiednich efektów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji danej osoby.

Depilacja laserem – Warszawa

Depilacja laserowa to bardzo skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda trwałego usuwania niepożądanego owłosienia. Gwarancją efektywności i bezpieczeństwa zabiegów jest wysokiej jakości aparatura oraz kwalifikacje kosmetologa, którego zadaniem jest określenie najbardziej optymalnych parametrów pracy urządzenia.

Depilacja laserowa w Klinice Urody Beauty Duty jest przeprowadzana przy użyciu wysokiej jakości lasera diodowego. Nasz Zespół dba nad bezpiecznym przebiegiem zabiegu. To grupa wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy doskonale orientują się we wszystkich aspektach depilacji laserowej – od przygotowania pacjenta do zabiegu, aż po przekazanie wskazówek dotyczących pielęgnacji opracowywanej partii ciała po zabiegu.

Do skorzystania z usług Beuty Duty zachęcamy pacjentów z terenu miasta Warszawa. Depilacja laserowa w naszej Klinice to zabieg o potwierdzonej skuteczności, dzięki któremu możesz poprawić swój komfort w każdej sytuacji.

Depilacja laserem wymaga wstępnej konsultacji z kosmetologiem. W celu umówienia terminu konsultacji zapraszamy do kontaktu.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
Depilacja laserowa Palomar Vectus®

Polecam! To już drugi zabieg z serii. Sam zabieg bezbolesny. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po pierwszym zabiegu efekty są widoczne.
Zabieg: laserowa depilacja pach

Joanna


klinika super, obsługa bardzo miła, pełen profesjonalizm, polecam
Zabieg: laserowa depilacja klatki piersiowej

Magdalena


Drugi zabieg depilacji pach z serii, tym razem z użyciem mniejszej głowicy 🙂 Tak jak poprzednim razem, Pani Ewelina dopilnowała żeby wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Do tego już po pierwszym zabiegu ilość owłosienia w depilowanym miejscy zmniejszyła się grubo ponad połowę. Jestem zachwycony 🙂 Do tego pyszna kawa po zabiegu i chwila relaksu z przemiłymi właścicielami kliniki 🙂 Zdecydowanie polecam !!! 🙂
Zabieg: laserowa depilacja pach

Michał

Byłam na pierwszym z serii zabiegów depilacji laserowej. Na pełen efekt muszę jeszcze chwilę poczekać ale już widzę, że warto. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Salon jest na wysokim poziomie i ma ciekawe zabiegi w ofercie. Na pewno wrócę przed Sylwestrem na jakiś zabieg upiększający 🙂 Polecam!!!
Zabieg: laserowa depilacja pach

Joanna


Prawdziwy profesjonalizm i to z najwyższej półki. To widać już od wejścia-wnętrza zaprojektowane w najdrobniejszym szczególe, obsługa na wysokim poziomie, z indywidualnym podejściem. Bardzo polecam
Zabieg: laserowa depilacja bikini

Urszula


Moja pierwsza depilacja laserem i mimo minimalnych obaw (czy to boli??) wszystko okazało się mega pozytywnym doświadczeniem =) Odnośnie bólu w skali 1-10 max 2 i to tylko kilka razy. Generalnie cały proces jest ledwo wyczuwalny i wiele strzałów bym nie zanotował gdyby nie sygnał dźwiękowy maszyny 8) Reszta, od miejsca, jego wystroju, po obsługę i ogólne wrażenie to 10 na 10. Naprawdę nie mam do czego się przyczepić. Pozostały mi jeszcze 3 wizyty do zakończenia serii i teraz jak już wiem czego mam się spodziewać, to będzie czysta przyjemność. Polecam 8)
Zabieg: laserowa depilacja pach

Michał

CENNIK
Zabiegi depilacji laserowej Palomar Vectus®

SPRAWDŹ AKTUALNE CENY I PROMOCJE