DEPILACJA LASEROWA
Laser diodowy Palomar Vectus®

W naszej klinice urody wykonywane są zabiegi depilacji najnowocześniejszym laserem diodowym Palomar Vectus™ (następca Light Sheer Duet®). Dzięki wykorzystaniu tej technologii możemy zaoferować skuteczne usuwanie owłosienia ze wszystkich części ciała zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Zachęcamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonymi informacjami o laserze Vectus™ oraz efektami jakie można osiągnąć korzystając z tej metody depilacji.

Zapraszamy do Kliniki Beauty Duty

Warszawa, Targówek, ulica Kondratowicza 18 lok. 411
oraz do kontaktu telefonicznego – (22) 743 50 20
i mailowego – klinika@beautyduty.pl.

TECHNOLOGIA
Laser diodowy Palomar Vectus®

Vectus™ – medyczny laser diodowy (długość fali 810 nm) firmy Palomar Medical Technologies, przeznaczony do trwałego usuwania owłosienia.

Palomar Medical Technologies to amerykańska firma, będąca liderem w branży zaawansowanych technologicznie urządzeń laserowych. Kilkanaście lat temu stworzyła laser diodowy, do dziś uważany za wysoki standard trwałego usuwania owłosienia i wykorzystywany powszechnie na całym świecie.

Vectus™ to najnowsza propozycja firmy, będąca efektem kilkunastu lat doświadczeń i badań, mających na celu udoskonalenie pierwszego lasera diodowego. Efektem jest urządzenie, które:

 • jako jedyne na świecie wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze (Skintel™)
 • chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji światła (technologia Advanced Contact CoolingSM)
 • wykorzystuje światło naturalnie odbijające się od skóry (Photon RecyclingSM)
 • posiada dwie głowice (małą – max. gęstość energii 100J/cm2, dużą – max. gęstość energii 20J/cm2)

Laser diodowy Palomar Vectus™ emituje wiązkę światła, która pochłaniana jest przez barwnik włosa – melaninę. W wyniku zaabsorbowania światła przez barwnik dochodzi do termicznej destrukcji mieszka włosowego.

Na podstawie odczytu poziomu melaniny Palomar Vectus™ dobiera optymalne, najbardziej efektywne parametry zabiegu – bez ryzyka poparzenia (technologia Skintel™).

Epilacja laserem diodowym Palomar Vectus

Dzięki wykorzystaniu światła naturalnie odbijającego się od skóry (technologia Photon RecyclingSM), zwiększa się efektywność emitowanej przez laser energii, co prowadzi do znacznej poprawy skuteczności zabiegu.

Wysoki komfort zapewniony jest dzięki Advanced Contact CoolingSM – wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna.

Depilacja laserowa Vectus™ wykonywana jest przy użyciu jednej z dwóch głowic, które dopasowane są do różnych typów zabiegów. Dwie głowice pozwalają na dopasowanie do typu zabiegu. W przypadku depilacji niewielkich obszarów skóry stosuje się małą, precyzyjną głowicę (12×12 mm). Z kolei przy depilacji większych powierzchni (plecy, nogi), zastosować można dużą głowicę (23×38 mm), co pozwala na skrócenie czasu trwania zabiegu.

Skuteczność technologii Palomar Vectus™ została potwierdzona certyfikatem amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków – FDA, honorowanym na całym świecie.

Logo nagrody Prix de Beaute COSMOPOLITAN 2013

Nagroda Prix de Beauté dla lasera Vectus™

Laser diodowy Palomar Vectus™ otrzymał nagrodę Prix de Beauté 2013. Czytelniczki magazynu “Cosmopolitan” przyznały mu statuetkę w kategorii Odkrycie Roku. Nagroda Cosmopolitan Prix de Beauté to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Polsce.

PRZEBIEG ZABIEGU
Depilacja laserowa Palomar Vectus®

Przed zabiegiem depilacji laserowej, czytnik Skintel™ przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawiane są automatycznie indywidualne parametry zabiegu. Pozwala to na wykorzystanie optymalnej energii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i wykluczeniu ryzyka poparzenia.

W zależności od obszaru zabiegowego wybierana jest, odpowiednia wielkość głowicy. Przy depilacji laserowej dużych obszarów np. nóg wykorzystywana jest duża głowica, a przy małych np. wąsika precyzyjna mała głowica. Głowica przykładana jest do skóry i wysyłany jest impuls światła.

Laser diodowy Vectus™ jest najszybciej pracującym systemem w swojej kategorii.

Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej, laser pozwala wykonać epilację dużych powierzchni w zaledwie kilka minut.

Dla przykładu usunięcie owłosienia z pleców mężczyzny trwa około 3 minut!!!

Laser diodowy stosowany podczas zabiegu depilacji laserowej

Laser Palomar Vectus vs laser Light Sheer Duet

Wyższa skuteczność lasera diodowego Vectus™ w stosunku do wiodącej technologii rynkowej została potwierdzona niezależnymi badaniami klinicznymi.

Zastosowana w głowicy technologia Advanced Contact CoolingSM sprawia, że skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła. Kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.

Głowica zakończona jest grubą warstwą szkła szafirowego, które ma właściwości chłodzące i w połączeniu z technologią chłodzenia kontaktowego zapewnia wysoki komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Laser Vectus™ to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta.

Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, brać gorących kąpieli.

EFEKTY
Laser diodowy Palomar Vectus®

Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - usuwanie włosów z pleców - efekt przed i po
Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - usuwanie włosów z pleców - efekt przed i po
Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - depilacja pleców - efekt przed i po
Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - depilacja pleców - efekt przed i po
Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - usuwanie włosów z brody i szyi - efekt przed i po
Laser diodowy Vectus w Beauty Duty Warszawa - usuwanie włosów z brody i szyi - efekt przed i po

WSKAZANIA DO ZABIEGU
Depilacja laserowa Palomar Vectus®

Przed rozpoczęciem terapii nie są wymagane żadne badania. Naszych klientów uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety w celu wykluczenia przeciwwskazań do wykonania zabiegu depilacji laserowej Vectus™.

Przeciwwskazania:

 • świeża opalenizna
 • ciąża
 • przerwana ciągłość naskórka
 • epilepsja
 • leki, zioła fotouczulające
 • terapia retinoidami
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • łuszczyca, bielactwo
 • cukrzyca
 • bliznowce
 • aktywne infekcje skórne
 • rozrusznik serca
 • świeże zabiegi chirurgiczne
Dla najlepszego rezultatu, w przypadku usuwania owłosienia, należy wykonać od 4 do 6 zabiegów w następujących przerwach:

 • twarz – 4 tyg,
 • ramiona – 4-6 tyg,
 • bikini – 4-6 tyg,
 • plecy – 8-10 tyg,
 • nogi – 8-10

Liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania odpowiednich efektów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji danej osoby.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
Depilacja laserowa Palomar Vectus®

Polecam! To już drugi zabieg z serii. Sam zabieg bezbolesny. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po pierwszym zabiegu efekty są widoczne.
Zabieg: laserowa depilacja pach

Joanna


klinika super, obsługa bardzo miła, pełen profesjonalizm, polecam
Zabieg: laserowa depilacja klatki piersiowej

Magdalena


Drugi zabieg depilacji pach z serii, tym razem z użyciem mniejszej głowicy 🙂 Tak jak poprzednim razem, Pani Ewelina dopilnowała żeby wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Do tego już po pierwszym zabiegu ilość owłosienia w depilowanym miejscy zmniejszyła się grubo ponad połowę. Jestem zachwycony 🙂 Do tego pyszna kawa po zabiegu i chwila relaksu z przemiłymi właścicielami kliniki 🙂 Zdecydowanie polecam !!! 🙂
Zabieg: laserowa depilacja pach

Michał

Byłam na pierwszym z serii zabiegów depilacji laserowej. Na pełen efekt muszę jeszcze chwilę poczekać ale już widzę, że warto. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Salon jest na wysokim poziomie i ma ciekawe zabiegi w ofercie. Na pewno wrócę przed Sylwestrem na jakiś zabieg upiększający 🙂 Polecam!!!
Zabieg: laserowa depilacja pach

Joanna


Prawdziwy profesjonalizm i to z najwyższej półki. To widać już od wejścia-wnętrza zaprojektowane w najdrobniejszym szczególe, obsługa na wysokim poziomie, z indywidualnym podejściem. Bardzo polecam
Zabieg: laserowa depilacja bikini

Urszula


Moja pierwsza depilacja laserem i mimo minimalnych obaw (czy to boli??) wszystko okazało się mega pozytywnym doświadczeniem =) Odnośnie bólu w skali 1-10 max 2 i to tylko kilka razy. Generalnie cały proces jest ledwo wyczuwalny i wiele strzałów bym nie zanotował gdyby nie sygnał dźwiękowy maszyny 8) Reszta, od miejsca, jego wystroju, po obsługę i ogólne wrażenie to 10 na 10. Naprawdę nie mam do czego się przyczepić. Pozostały mi jeszcze 3 wizyty do zakończenia serii i teraz jak już wiem czego mam się spodziewać, to będzie czysta przyjemność. Polecam 8)
Zabieg: laserowa depilacja pach

Michał

CENNIK
Zabiegi depilacji laserowej Palomar Vectus®

SPRAWDŹ AKTUALNE CENY I PROMOCJE